Εμπνευσμένη από την ελληνική μυθολογία αυτή η τσάντα προσφέρει μεγάλη πρακτικότητα στις καθημερινές αγορές. Το σχέδιό της είναι ένα σκίτσο που έχει ζωγγαφιστεί στο χέρι και είναι τυπωμένη με την τεχνική της μεταξοτυπίας που σημαίνει ότι κάθε αντίτυπο είναι μοναδικό.
Μπορεί να διπλωθεί χωρίς να πιάνει χώρο μέσα στην καθημερινή τσάντα και να χρησιμοποιηθεί άμεσα όταν χρειαστεί. Έχει πυκνή ύφανση και είναι ιδανική για μεγάλο βάρος πχ βιβλία.
- 100% βαμβακερή
- πλένεται στο χέρι
- διαστάσεις: 33χ33χ7 εκ.